Burza závodníků

Re: Tradiční epidemie před startem :)

Parťák onemocněl jiným druhem startovní epidemie (účastní se příchodu své dcerky na svět) a já sháním náhradníka / náhradnici.
Startovný jde za mnou :)
Na předchozích ročnících jsme se umisťovali kolem 60. místa, takže žádnej stres, ale zas to nechceme jen odejít.
Pokud budete mít zájem, zavolejte na 777 85 26 82.
Michal Franěk

zapůjčení MTB

Zdravím, neměl by prosím někdo na půjčení horské kolo za poplatek 200 Kč? Jedu z Varnsdorfu tak by mi to ulehčilo cestu.
Pavel Vodička
pavelvodicka@email.cz
tel. 721 347 531

Hledám parťáka/parťačku

Ahoj , vypadl mi parťák na letošní kvadriatlon, tak pokud byste se někdo chtěl přidat se mnou, ozvěte se na tel: 725026768, dasaf@seznam.cz

Díky za výzvu

Děkujeme pořadatelům za skvělý závod, jen tak dál.
Katka

Děkujeme za návštěvu

Mnohokrát děkujeme za vaši návštěvu u nás na Palubě ! Doufám, že se vám u nás líbilo a že k nám opět někdy zavítáte :-)
Martina

životní zkušenost :-)

Byl kvadriatlon osmý máj, osmý máj byl sportu čas, kde pro běh, kanoe, kolo a orienťák zval ku výkonu hlas.
No a když, zbývalo ujet na kole ještě 24km tak se urval přesmýkač a byl konec... jenže konec pouze pro šlapání na kole, žádný konec pro nezdolného ducha sportovce. Jak to bylo dál a co se dělo během celého závodu?... coming soon :-D... mockrát dík za krásnou trasu, i když pádlování bylo nekonečný :-), hodím sem nebo na mail velký report o závodu a velké díky pánovi s Imbusákem, který mě zbavil toho otravnýho kusu kola, který se nechalo vaší tratí zlomit :-D... byla to pecka!